ISO 15504/330XX SPICE Danışmanlık

ISO 15504/330XX SPICE Danışmanlık

Günümüzde zaman ve kalite herkes tarafından sağlanması istenen önemli bir gereksinimdir. Siper teknoloji olarak bu iki olguyu bir hizmette birleştirerek firmalarımıza ISO 15504/33002 SPICE danışmanlık hizmeti sunuyoruz. İddia ediyoruz. Böylesi daha önce bizim dışımızda bir başkası tarafından sunulmamıştır. Kısa süre içerisinde işletmenizin yazılım güvenlik ihtiyacını ve metodolojisini oturtarak bu hizmeti hızlı ve kaliteli olarak almak için bizimle irtibata geçiniz.

Her biri 10+ yıl deneyimli, yazılım geçmişi olan ve yüksek mühendis kadromuzla 9 gün yoğunlaştırılmış Yazılım Süreci İyileştirme ve Yetenek Belirleme danışmanlık hizmeti ile kurumunuzun denetimini tereyağından kıl çeker gibi yapıyoruz. Bunun için işletmenizin en fazla aşağıdaki 3 rolü bize sağlaması durumunda bu işi kısa sürede gerçekleştireceğimiz taahhüt ediyoruz.

Software Process Improvement and Capability Determination Danışmanlık Hizmet içeriği

Kaliteli ve hızlı hizmet, uzmanlık ve geçmiş deneyim istemektedir. Bunu herkesten değil, sadece başarandan almak en verimli olanıdır. Kısaca danışmanlık hizmetinde aşağıdaki şekilde ilerlenmektedir.

İlk 7 gün içerisinde standarda özgü eğitimlerin verilmesi, altyapının kurulması, her türlü gereksinim dökümantasyon sürecinin tamamlanması ve işleyen bir sistemin kurulması sağlanmaktadır. Sonraki 2 günlük hizmet içerisinde kontrol ve denetim ile süreçlerin rasyonel işletimi izlenmekte ve eksiklikler tamamlanmaktadır. 

Sizin çin zaman ve kalite önemliyse bu programı talep edebilirsiniz. “Süper Hızlı SPICE” talebiyle sizleri bekliyoruz.